Lynx Technik

Klikni za IZDELEK MESECA

Naše trgovine

Naše trgovine

PE Maribor, Slovenska ulica 33



LYNX - OCM 1841 4 Channel CWDM Optical Mux/Demux (1270nm, 1290nm, 1310nm, 1330nm)

O CM 1841

Nov

LYNX - OCM 1841 4 Channel CWDM Optical Mux/Demux (1270nm, 1290nm, 1310nm, 1330nm)

Več podatkov

Cena: 890,60 € z DDV
(730,00 €)

Na seznam želja

Z nakupom tega izdelka lahko zberete do 89 točk zvestobe.


    LYNX - OCM 1841 4 Channel CWDM Optical Mux/Demux (1270nm, 1290nm, 1310nm, 1330nm)

    ZNAČILNOSTI

    • Send / receive up to 4 channels over a single fiber link
    • Passive operation (no power required)
    • Combine all four modules for up to 16 channels
    • LC/PC single mode optical connections
    • Optional 1?2 RU 19” rack frame (RFR 1018)

    Več informacij


Mnenja in ocene

Napiši mnenje

LYNX - OCM 1841 4 Channel CWDM Optical Mux/Demux (1270nm, 1290nm, 1310nm, 1330nm)

LYNX - OCM 1841 4 Channel CWDM Optical Mux/Demux (1270nm, 1290nm, 1310nm, 1330nm)

LYNX - OCM 1841 4 Channel CWDM Optical Mux/Demux (1270nm, 1290nm, 1310nm, 1330nm)

Napiši mnenje